přívěsky na krk

21 - Tlustá Berta - zavěšený přívěsek na bižuterním zlatém řetízku

je paličkovaný zlatou kovovou a bavlněnou nití ve smetanové barvě. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, řetízkové lístečky. Střed je doplněn ozdobným kamínkem. 

22 - Hotová a natužená krajka

je přišitá neviditelnou nití do bižuterního zlatého kruhu o průměru 7 cm. Zdroj: Fritzsch A. (autor pdvinku), Ryšavá J. (realizace). Paličkování 2014.

23 - Měsíční tvář - zavěšený přívěsek na bižuterním stříbrném řetízku

je paličkovaný černo-stříbrno-zelenou kovovou a bavlněnou nití ve světle a tmavě zelené barvě. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, zapaličkované zelené perličky ve dvou velikostech.

24 - Hotová a natužená krajka

je přišitá neviditelnou nití do bižuterního stříbrného kruhu o průměru 4,5 cm. Zdroj: vlastní autorský návrh a realizace. Paličkování 2014.

25 - Tlouštík - zavěšený přívěsek na bižuterním stříbrném řetízku

je paličkovaný světle a tmavě modrou a zářivou bílou kovovou nití  a efektní pletací přízí ve stejných barvách. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, efektní příze jako vložený pár, cuchanina.

26 - Hotová a natužená krajka

je přišitá neviditelnou nití do bižuterního stříbrného kruhu o průměru 4,5 cm. Zdroj: vlastní autorský návrh a realizace. Paličkování 2014.
Záznamy: 21 - 26 ze 26
<< 1 | 2 | 3

paličkování, paličky, krajka, lace, nitě, kouzlo nití, herdule, stojánky, prostírka, obrázky, drapérie, lemy, přání, záložky SEO Rozcestník