přívěsky na krk

11 - stejný paličkovaný obdélník

- s dvěma korálky o průměru 2 cm v kombinaci bílé a světle hnědé s koženým řemínkem

14 - Křehké kráse paličkované krajky umožnily vyniknout tančící poháry, které hýčkáme s manželem již 40 let.

Obří číše známé a slavné jako "tančící poháry" spatřily světlo světa v roce 1957. Jejich autor-tvůrce a sklářský umělec chtěl vytvořit sklenice, které by se vymykaly všednosti. Každá číše dostala jméno podle obličejové charakteristiky - Tlustá Berta...

15 - Dlouhý pán - zavěšený přívěsek na bižuterním zlatém řetízku

je paličkovaný zlatou kovovou a bavlněnou nití ve smetanové barvě. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, lístkovina.

16 - Hotová a natužená krajka

je přišitá v několika bodech do bižuterního zlatého kruhu o průměru 7 cm. Zdroj: Fritzsch A. (autor podvinku), Ryšavá J. (realizace). Paličkování 2014.

17 - Štíhlá dáma - zavěšený přívěsek na bižuterním zlatém řetízku

je paličkovaný tmavě a světle hnědou kovovou nití a efektní pletací přízí ve stejných barvách. Zapaličkovaná je perlička ve světle hnědé barvě. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, příze jako vložený pár.

18 - Hotová a natužená krajka

je přišitá neviditelnou nití do bižuterního zlatého kruhu o průměru 4,5 cm. Zdroj: vlastní autorský návrh a realizace. Paličkování 2014.

19 - Dlouhá tvář - zavěšený přívěsek na bižuterním zlatém řetízku

je paličkovaný zlatou kovovou a bavlněnou nití ve smetanové barvě. Technika paličkování: pláténko, kroucené páry, zapaličkované drobné zlaté korálky. Střed doplněn drobnou bižuterií.

20 - Hotová a natužená krajka

je přišitá neviditelnou nití do bižuterního zlatého kruhu o průměru 7 cm. Zdroj: Fritzsch A. (autor podvinku), Ryšavá J. (realizace). Paličkování 2014.
Záznamy: 11 - 20 ze 26
<< 1 | 2 | 3 >>

paličkování, paličky, krajka, lace, nitě, kouzlo nití, herdule, stojánky, prostírka, obrázky, drapérie, lemy, přání, záložky SEO Rozcestník